NHF Region Øst |
Strømsveien 80, 2010 STRØMMEN, Tlf. 66 94 16 53 - Epost: nhf.ron@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Regionserien Jenter 13 avd 51
|
Kamp Nr
|
41041313115 |
ResPIN
|
7785552 |
Tilskuere
|
|
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Holmlia idrettshall |
11.02.2024 kl. 15:30 |
|
|
A |
Hjemmelag |
Lambertseter IF 2 |
|
mot
|
B |
Bortelag |
Ellingsrud IL 3 |
|
Sluttresultat
|
A
8
|
B
11
|
Halv tid
|
A
4
|
B
5
|
Full tid
|
A
8
|
B
11
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ella Unby-Balstad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
2 |
8 |
|
Ive Selbæk Dyrnes |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
2.Omgang
|
12 |
|
Hadia Ali Hussein |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Pernille Larsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
17 |
|
Lia Abdi Mohammed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag A:
|
19 |
|
Amelia Amara Nkem |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Carmen Marlen Policarpo |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
22 |
|
Thomine Frati Rossebø |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
25 |
|
Signe Aune Syringen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Maaida Abdirahman Ali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Amanda Sofie Despaigne Uttisrud |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Mathilde Agnethe Watz |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Lars Andre Haugen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Jan Erik Balstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Monica Larsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Oda Lajord Enger |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
5 |
|
Thea Herstad-Hammerlund |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
2.Omgang
|
8 |
|
Sofie Bogstad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
2 |
15 |
|
Lydia Zenu Karolina Mekashow Roverudseter |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Axelle Morngam Goulehi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag B:
|
22 |
|
Amanda Bogstad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
28 |
|
Melina Manneh |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Emma-Lovise Schwabe Svendsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
42 |
|
Havva Nur Gider |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Isa Gider |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Luiza Nowakowska |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Maja Harboe-Ree |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|