Norges Håndballforbund |
0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: 1. divisjon kvinner
|
Kamp Nr
|
90020100023 |
ResPIN
|
7781960 |
Tilskuere
|
96 |
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Utleira AB |
08.10.2023 kl. 15:00 |
Janicke Svinvik
|
Ken Robert Skjevik
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
26
|
B
25
|
Halv tid
|
A
10
|
B
11
|
Full tid
|
A
26
|
B
25
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hannah Giskeødegård Tornes |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Live Sønstebø |
X |
|
X |
X |
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
2.Omgang
|
3 |
|
Ingvild Borgersen Flåm |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
4 |
|
Sofie Nersund Fuglaas |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
5 |
|
Tuva Willmann |
X |
|
|
X |
X |
|
|
|
|
2 |
|
2 |
Underskrift lagleder lag A:
|
6 |
|
Karin Steen (BB) |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
7 |
7 |
|
Synne Olsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maria Rekkebo |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
9 |
|
Eline Gerø |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kaja Røddesnes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Emma Eidem Olsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
12 |
|
Ingvild Skaufel Holmen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ingvild Følstad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
15 |
|
Marie Eidem Kvaal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ida Larsen Brattreit |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Stein Arne Olsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Frode Bjerkan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Rune Røddesnes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
Elin Følstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
Eirin Skogen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Martine Tveter |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
10 |
|
Iben Helland Flø |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
8 |
2.Omgang
|
11 |
|
Sunniva Sogn-Johansen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Daniella Holm |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Inga Sandvold |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
Underskrift lagleder lag B:
|
16 |
|
Ida Wall Bakken |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Nora Zorgati |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Hedda Klippen Nilsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
21 |
|
Neah Pernille Kyrkjebø Lynghjem (BB) |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
23 |
|
Kristina Granli Nordvik |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
24 |
|
Marlene Nergaard Skålhegg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Marthe Bjørnson Ulvåknippa |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Håkon Korneliussen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Jon-Arne Kamsvåg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Gunne Westreng Gustavsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|