NHF Region Nord |
Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Kamp 5.plass NNM G16
|
Kamp Nr
|
1731604001 |
ResPIN
|
7759238 |
Tilskuere
|
|
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Stordalshallen (Bodø) |
16.04.2023 kl. 09:00 |
|
|
A |
Hjemmelag |
Alta/Bossekop 5 |
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
32
|
B
39
|
Halv tid
|
A
16
|
B
15
|
Full tid
|
A
32
|
B
39
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erik Rønning Holtet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Heljar Hammari |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
7 |
2.Omgang
|
6 |
|
Peder-Magnus Sandve Bergseng |
X |
|
|
X |
X |
|
|
|
|
1 |
|
1 |
7 |
|
Kristian Mikkelsen Clemens |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
8 |
|
Johannes Hove |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
7 |
|
7 |
Underskrift lagleder lag A:
|
11 |
|
Patrick Reite Nygård |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
6 |
2 |
8 |
14 |
|
Ola Sønvisen Aase |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
18 |
|
Oskar Mathias Beldo |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Linda Mortensen Hove |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Harald Movik Simensen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Said Rushfeldt Rashid |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Henrik Hogseth |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
9 |
2.Omgang
|
5 |
|
Fredrik Ittelin-Johnsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
7 |
|
Johan Arnesen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
10 |
8 |
|
Heine Bangsund Degerstrøm |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
Underskrift lagleder lag B:
|
9 |
|
Kasper Olai Roska Jensen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
10 |
|
Marius Noren-Persen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
11 |
|
Julian Utsi Onseng |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Mads Dahl Pedersen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jonas Eriksen Hamidi |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
15 |
|
Petter Saxi Wik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Eirik Stærk |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
3 |
22 |
|
Aaron Elias Olsen Henriksen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
32 |
|
Andreas Rushfeldt Kleveland |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Thomas Arnesen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Ingvild Rushfeldt Ittelin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|