NHF Region Nord |
Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: Sluttspill NNM J14
|
Kamp Nr
|
1741403003 |
ResPIN
|
7759236 |
Tilskuere
|
150 |
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Bodø Spektrum A+B |
16.04.2023 kl. 15:00 |
|
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
18
|
B
20
|
Halv tid
|
A
8
|
B
11
|
Full tid
|
A
18
|
B
20
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Leah Hestnes Høvik Karlsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kajsa Victoria Lundahl |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
6 |
2.Omgang
|
3 |
|
Mille Johanne Martinussen |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sofie Anita Uteng Grenersen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Celina Kristensen Eliassen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag A:
|
7 |
|
Kamila Waclawska |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
8 |
|
Majken Wedø Mortendatter |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Miriam Daniel Birhanu |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
10 |
|
Hanna Klukstad Horne |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
12 |
|
Tuva Weie Søderblom |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Aurora Elvine Binde Kristiansen |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
19 |
|
Martine Østerberg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Anders Langeteig Horne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Maia Kleiving |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Hilde Katrin Klukstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
Kjell Inge Skog |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mina Sofie Gjelland |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Marie Thorsteinsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
4 |
|
Petra Mathillas Haugslett |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
5 |
|
Anna-Josefine Gammelgård |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
7 |
|
Amanda Elise Olsen Hjertsen |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag B:
|
8 |
|
Lisa Stabell |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
9 |
|
Imke Schäfer |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
10 |
|
Hanna Hoi Yan Tang |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
11 |
|
Teodora Maria Borit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Selma Arnesen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
21 |
|
Mie Athene Richardsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
|
Marthe Iselin Hansen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Frank Mathillas |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Nadine Schäfer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Charlotte Thorsteinsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|