NHF Region Nord |
Pb 9465 - Sluppen, 7495 TRONDHEIM, Tlf. 480 68 181 - Epost: NHF.RNN@HANDBALL.NO |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Kamp Nr
|
1741402003 |
ResPIN
|
7759232 |
Tilskuere
|
|
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Bodø spektrum A |
14.04.2023 kl. 21:00 |
|
|
|
mot
|
|
Sluttresultat
|
A
22
|
B
12
|
Halv tid
|
A
11
|
B
6
|
Full tid
|
A
22
|
B
12
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mina Sofie Gjelland |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Marie Thorsteinsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
2.Omgang
|
4 |
|
Petra Mathillas Haugslett |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
7 |
5 |
|
Anna-Josefine Gammelgård |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
7 |
|
Amanda Elise Olsen Hjertsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
Underskrift lagleder lag A:
|
8 |
|
Lisa Stabell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Imke Schäfer |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
10 |
|
Hanna Hoi Yan Tang |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
6 |
11 |
|
Teodora Maria Borit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Selma Arnesen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
17 |
|
Helmine Schreuder |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Mie Athene Richardsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Anna Bøckman Gschib |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
|
Marthe Iselin Hansen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Frank Mathillas |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Nadine Schäfer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Charlotte Thorsteinsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Silja Sophie Vestman Antonsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sofia Mercedes Mechtchanskaia Hyld Pettersen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
2.Omgang
|
4 |
|
Jenny Leinan-Hobberstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Carmen Linea Rødberg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
10 |
|
Sunniva Carlsen Pedersen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag B:
|
17 |
|
Madelen Bagol Skårvik |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
18 |
|
Hanna Kraknes Dåvøy |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
20 |
|
Nora Edvardsen Brobak |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
21 |
|
Lisa Bæhr Bjørkli |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
24 |
|
Natalie Kristiansen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Linnea Katrin Henriksen Lien |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Irene Leinan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Ingrid Agnethe Pedersen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Stian Romsdal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|