Norges Håndballforbund |
0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: REMA 1000-ligaen Menn
|
Kamp Nr
|
90010000098 |
ResPIN
|
7579511 |
Tilskuere
|
653 |
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Lørenskoghallen |
01.03.2023 kl. 18:00 |
Mona Enberget
|
Beate Løken
|
|
mot
|
B |
Bortelag |
ØIF Arendal Elite |
|
Sluttresultat
|
A
33
|
B
27
|
Halv tid
|
A
15
|
B
13
|
Full tid
|
A
33
|
B
27
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Loke Peter Brasen (BB) |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Arian Olsen Grønskei |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
2.Omgang
|
4 |
|
Herman Schultz |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
9 |
|
Simen Søgaard |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
11 |
|
Sondre Gjerdalen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
Underskrift lagleder lag A:
|
13 |
|
Alexander Djordjije Mitrovic |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
7 |
|
7 |
17 |
|
Mirko Vicentijevic |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
3 |
1 |
4 |
20 |
|
Philip Skjerve Slette |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
21 |
|
Daniel Ryengen Ny |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Eirik Köpp |
X |
|
|
X |
X |
|
|
|
|
6 |
|
6 |
23 |
|
Eirik Hornnes Hybertsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Vegard Bakken Øien |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Jacob Moen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Andreas Opsahl Furuseth |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Lars Gran |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
|
Morten Staxrud Holmgren |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Tarjei Gundersen Sundal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Gunnar Robert Hedin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Renate Hedenstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
Thomas Lauvsnes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kristijan Jurisic |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Adrian Gjeisklid Evensen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
9 |
|
Magnus Søndenå |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
11 |
|
Jørg William Fiala Gjermundnes |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
17 |
|
Olaf Richter Hoffstad |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
Underskrift lagleder lag B:
|
20 |
|
Aksel Andre Strupstad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
21 |
|
Lars Haubro Jakobsen (BB) |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
23 |
|
Sebastian Schultz Hansen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
2 |
25 |
|
Henrik Øygarden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Fredrik Urquizo Venemyr |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Haftor Vignisson |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
69 |
|
Ivan Eres |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
|
Sander Løvlie Simonsen |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
88 |
|
Fredrik Børm |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Heine Ernst Jensen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Luka Panza |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Antona Marie Helle Astrup |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
Atle Evensen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|