Norges Håndballforbund |
0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: REMA 1000-ligaen Kvinner play-off
|
Kamp Nr
|
90023000002 |
ResPIN
|
7558906 |
Tilskuere
|
347 |
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Jotron Arena |
01.05.2022 kl. 16:00 |
Jan Erik Røed
|
Anita Simensen Holthe
|
|
mot
|
B |
Bortelag |
Aker Topphåndball |
|
Sluttresultat
|
A
21
|
B
22
|
Halv tid
|
A
9
|
B
10
|
Full tid
|
A
21
|
B
22
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Helene Voss Sanner |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Thea Karen Bakås |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
6 |
|
Emma Skinnehaugen |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
8 |
|
Tiril Günther Merg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
9 |
|
Anette Sundfær Johnsen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
Underskrift lagleder lag A:
|
13 |
|
Sofie Løwe |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Guro Ramberg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
7 |
17 |
|
Tine Stange |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Tirill Alexandrine Solumsmoen Mørch |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
19 |
|
Trine Bronsta |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
22 |
|
Andrea Rønning |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
25 |
|
Tuva Muffetangen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Maja Furu Sæteren |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Mie Elen Rakstad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Victoria Solli Berg (BB) |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Ingrid Lauritzen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Eirik Haugdal |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Ketil Arntzen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Terje Thomas Bråthen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
Håvard Katerås Smestad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
Jonas Borvik Knutsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Maren Austmo Pedersen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Janne Håvelsrud Eklo (BB) |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
8 |
2.Omgang
|
8 |
|
Henriette Jarnang |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
10 |
|
Karoline Marie Elliot Borg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
11 |
|
Anna Linnea Öhrnell |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Underskrift lagleder lag B:
|
13 |
|
Marie Louise Moen Berg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
14 |
|
Ine Erlandsen Grimsrud |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
15 |
|
Marielle Daae Nordvang |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
17 |
|
Rikke Midtfjeld |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
18 |
|
Mari Myrland |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Marie Loka Øydna |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
20 |
|
Mia Kristin Syverud |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
22 |
|
Freja Emilie Vinther Christensen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Hanna Karoline Hernes Gåsvær |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Tora Charlotte Tande-Elton |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Atle Stenvik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Lars Harald Abelsen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Wibek Bjerkås Moe |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
Selma Sulic |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|