Norges Håndballforbund |
0840 Oslo, Tlf: 02520 - Epost: nhf@handball.no |
KAMPRAPPORT |
Kampresultater registreres i appen MinHåndball eller i ta.nif.no |
Turnering: REMA 1000-ligaen Kvinner
|
Kamp Nr
|
90020000097 |
ResPIN
|
7363479 |
Tilskuere
|
200 |
Dommerutg.
|
|
Rapport følger
|
|
Hall |
Dato og tid |
Tidtaker |
Sekretær |
Fana Arena 1+2 |
16.01.2022 kl. 18:00 |
Svein Erik Mjeldheim
|
Knut Waage
|
|
mot
|
B |
Bortelag |
Follo HK Damer |
|
Sluttresultat
|
A
27
|
B
20
|
Halv tid
|
A
16
|
B
8
|
Full tid
|
A
27
|
B
20
|
1.
Forlengelse
|
A
|
B
|
2.
Forlengelse
|
A
|
B
|
Etter 7 meter
|
A
|
B
|
Time-out
|
A
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Olivia Lykke Nygaard (BB) |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anna Bjørke Kallestad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2.Omgang
|
6 |
|
Henriette Karlsen Risti |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
7 |
|
Sara Berg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
8 |
|
Aurora Kjellevold Hatle |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
Underskrift lagleder lag A:
|
9 |
|
Maren Gabrielsen |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
10 |
|
Christine Karlsen Alver |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
5 |
11 |
|
Celine Solstad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
4 |
15 |
|
Cathrine Schjøtt |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ida Drønen |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Marit Ova Bøyum |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
20 |
|
Sofie Vinde Norum |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
21 |
|
Nora Hagerup |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
37 |
|
Oda Cathrine Lunne Mastad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Erlend Lyssand |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Oddvar Bjørnestad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Catharina Malene Skorpen Furnes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
Frode Valle Skjelvan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Time-out
|
B
|
|
|
|
Fødselsdato
|
Adv
|
2'
|
2'
|
2'
|
D
|
R
|
LS
|
Mål
|
7 M
|
Tot
|
1.Omgang
|
Nr.
|
|
Navn
|
|
DD.MM.ÅÅÅÅ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hilde Søyseth |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lea Tidemann Stenvik |
X |
|
|
X |
X |
|
|
|
|
2 |
3 |
5 |
2.Omgang
|
5 |
|
Ingeborg Brøste Fossnes |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ida Ringlund Hansen (BB) |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
7 |
|
Mirela Gjikokaj |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
2 |
Underskrift lagleder lag B:
|
12 |
|
Mille Fuglei |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Mari Nilsen Solberg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
15 |
|
Tilde Alræk |
X |
|
|
X |
|
|
|
|
|
1 |
1 |
2 |
18 |
|
Silje Alvestad |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Mina Hesselberg |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
1 |
22 |
|
Maren Sofie Tefrum |
X |
|
X |
X |
|
|
|
|
|
3 |
|
3 |
23 |
|
Maria Keiserås Haugen |
X |
|
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Frida Svae Eggum |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Eline Gerø |
X |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder A: |
Bendik Berg |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder B: |
Ingvill Helland Anderson |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder C: |
Elin Westby Utgård |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leder E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ev.bemerkninger vedr. spillere lisens, utvisninger, protester,
anmerkninger vedr. ball, bane eller arrangementet anføres her:
|
|
|