12.01.24 - Regional bylagsturnering
Sted: Gimlehallen
Tid: 1700-2130.
Alle møter minimum 30 min før kampstart.
Dette er en uhøytidelig turnering og fungerer som avslutning for sonemiljøene.
Målsetningen er at spilleresom har deltatt på sonemiljø skal få spille noen kamper sammen.
Bylagstrener/regional landslagstrener vil også bruke denne turneringen til å få en enda bedre oversikt over spillerne i 08-årgangen.
- Alle sonemiljø stiller med ett eller to lag.
- Det er totalt fire guttelag og seks jentelag i Agder
- Sonetrenere setter opp lag og velger kaptein.
- Kaptein er ansvarlig for at laget holder det ryddig i garderoben, på tribunen og rundt banen. Ingen lag får forlate hallen før baner, garderober og toaletter er ryddet.
- Sonetrenere vil følge lagene denne dagen, men det er lagt opp til at spillerne organiserer det meste selv. Alle spillere skal få ca. lik spilletid i sin favorittposisjon.
- Evt. forfall fra spillere meldes som vanlig til sonetrener.
- Kampene starter kl. 17.30, og de siste kampene er ferdig før 21.30.
- Kampene spilles 2*12 min. med to min. pause.
- Alle lag spiller 3 eller 4 kamper.
- Kampoppsettet henges opp i hallen.
- Regionen setter opp dommere på alle kamper.
- På slutten av dagen vil regional landslagstrener Bjørn Helge/Hilde samle alle spillerne til en kort informasjon om veien videre.
- Ta med en stor og god matpakke som skal vare hele dagen!
Kampoppsett kan lastes her.
Laginndeling:
Antall | LAG 1 | KLUBBER LAG 1 | Posisjon |
1 | Ingeborg Kathrine Bjørge Lund | Greipstad | Mv |
2 | Malin Uppstad | Fløy | Mv |
3 | Mina Ugland Andersen | Lund HK | Ks |
4 | Kristin Hodne | Otra | Ks/Bs |
5 | Kamille Karlsen Brøvig | Randesund IL | Ks |
6 | Idunn Spieler | IK Våg | Ls |
7 | Linnea Utvåg | Greipstad | Ls |
8 | Malin Erdal | IL Vindbjart | Bs |
9 | Lindis Kristiansen | Fløy | Bs |
10 | Marta Ristic | Kristiansand IF | Bs |
Kaptein | Nora Henriksen | Lund HK | Bs |
12 | Una Gaupseth Rykhus | Randesund IL | Bs |
13 | Wafa Saad Abed Sultan | Gimletroll | Bs |
14 | Maria Holtskog | Randesund IL | Bs |
Antall | LAG 2 | KLUBBER LAG 2 | Posisjon |
1 | Milla Sørensen | Lund HK | Mv |
2 | Leah Stray Benjaminsen | IK Våg | Mv |
3 | Ida Mofjell Strandli | Greipstad | Ks |
4 | Eline Kristiansen | Fløy | Ks |
5 | Guri Nordbø | Randesund IL | Ls |
Kaptein | Mille Mofjell | Greipstad | Ls/Bs |
7 | Mathea Margrete bodin Nordahl | IL Vindbjart | Bs |
8 | Linea Perez | Greipstad | Bs |
9 | Deljan Yunes | IK Våg | Bs |
10 | Frida Reitan | Kristiansand IF | Bs |
11 | Johanne Lavoll Baade | Lund HK | Bs |
12 | Eline Lund | Lund HK | Bs |
13 | Linn Nesland Hansen | Randesund IL | Bs |
14 | Tomine Selstø | Randesund IL | Bs |
Antall | LAG 3 | KLUBBER LAG 3 | Posisjon |
1 | Othilie Vestrheim | Greipstad | Mv |
2 | Oline Simonsen | Randesund IL | Mv |
Kaptein | Ingeborg Risbakk Torp | Randesund IL | Ks |
4 | Nina Sigurdsen | Greipstad | Ks |
5 | Silje Stave Johannessen | Lund HK | Ls |
6 | Pernille Zachariassen | Kristiansand IF | Ls/Bs |
7 | Maren Arntzen | IL Vindbjart | Bs |
8 | Thea Brathen Le | Greipstad | Bs |
9 | Eva Damsgaard | IK Våg | Bs |
10 | Liva Lauritsen | Lund HK | Bs |
11 | Tiril Wienenga Tollefsen | Otra | Bs |
12 | Mia Isolde Lunden Rannestad | Randesund IL | Bs |
13 | Bianca Nygård | Randesund IL | Bs |