18.01.24 - Kristiansand
Tid: Se program nedenfor
Sted: Kristiansand - Sukkevannshallen
Samlingen er for spillere født 2008 i Region SørVest.
Spillere som ikke kan trene for fullt begge øktene skal ikke møte.
Forfall skal meldes Sondre Steen-Hansen på epost.
Ansvarlig for øktene er:
- Sondre Steen-Hansen (regional landslagstrener LK08)
- Hilde Kvifte Sjølander (regional landslagstrener LK08)
- Tore Johannesen (trenerteam LK08)
- (målvaktsressurs) en økt
Vi anbefaler alle å smøre en skikkelig niste som skal vare en lang dag. Det er ingen matservering.
Spiller (evt klubb) må selv bestille og betale reisen med buss/tog evt. annen transport.
Regionen setter opp og betaler taxi fra togstasjonen i Kristiansand og tilbake til togstasjonen for spillere fra Rogaland.
Tidene i programmetfor tog er hentet fra Vy.no
NB! Spillere skal ikke delta på klubbtrening samme dag som de har vært på samling!
Program for dagene er:
Kl. 06:47 Avgang tog Stavanger spor 2 (NB! Sjekk vy.no for endringer)
Kl. 09:42 Ankomst Kr.sand togstasjon - Taxi til hallen, Regionen bestiller transport
Kl. 11:00-13:00 Trening Sukkevannhallen 1 og 2
Kl. 13:00 - 15:00 Pause + møte
Kl. 15:00 - 17:00 Trening Sukkevannhallen 2
kl. 17:30 - Taxi til togstasjonen - Regionen bestiller taxi.
Kl. 18:01 - Tog til Stavanger, framme kl. 21:15
De som kalles inn er:
Antall | Navn | Posisjon | Klubb |
1 | Selma Berland | Bs | Bryne |
2 | Vera Braut Brunes | LS | Bryne |
3 | Filippa Skjævestad | Bh | Grane Arendal |
4 | Mina Vatne | Bs | Grane Arendal |
5 | Ida Mofjell Standli | Kv | Greipstad |
6 | Othilie Vestrheim | Målvakt | Greipstad |
7 | Mia Klepp | Bs/Ks | Havørn |
8 | Sunniva Hennemann | Bs | Havørn |
9 | Carolina M Shefström | Ls | Havørn |
10 | Abigael Kiflay | BS | Havørn |
11 | Mariel Sola | Bs | Havørn |
12 | Martine Vistnes Hagen | Ls | Havørn |
13 | Ida Mikkelsen | Bs | Hinna |
14 | Maja Sjursen | Bs | Hundvåg |
15 | Ella Edlund | Ls | Hundvåg |
16 | Venke Amalie Sivertsen | Kh | Hundvåg |
17 | Nora Henriksen | Bs | Lund |
18 | Milla Sørensen | Målvakt | Lund |
19 | Mina Ugland Andersen | Kv | Lund |
20 | Una Radic | Bs | Lyngdal IL |
21 | Ingeborg Risbakk | Kh | Randesund |
22 | Stina Surdal | Kh | SIF |
23 | Lotte N Dahl | Bs | Sola |
24 | Sara Thorsen | Bs | Sola |
25 | Maria Sunde | Kv | Sola |
26 | Margot Aarsland | Målvakt | Vigrestad |
27 | Liva Soldal Risa | Bs | Ålgård |
28 | Matilda G Nygaard | Målvakt | Ålgård |