04.-05.12.23 - Stavanger
Tid: Se program nedenfor
Sted: Stavanger Idrettshall
Samlingen er for spillere født 2008 i Region SørVest.
Spillere som ikke kan trene for fullt begge øktene skal ikke møte.
Forfall skal meldes Magnus Johannessen på epost.
Ansvarlig for øktene er:
- Magnus Johannessen(regional landslagstrener LM08)
- Bjørn Helge Solheim(regional landslagstrener LM08)
- Kristoffer Froestad (trenerteam LM08)
- Johannes Jåsund (fysisk trener)
- Preben Pedersen (fysisk trener)
- Mark van den Beucken (målvaktsressurs)
Transport:
Spiller (evt klubb) må selv bestille og betale reisen med buss/tog evt. annen transport. Vi setter opp og betaler transport fra togstasjonen i Stavanger til Stavanger Idrettshall og tilbake til togstasjonen for spillere fra Agder. Tidene i programmet nedenfor for buss og tog er hentet fra Vy.no
De fra Agder som ikke skal ha drosje fra togstasjonen til hallen må gi beskjed til Kai Corrigan på Regionskontoret innen .
Mat:
Alle må ha med en skikkelig niste til lunsj. Det blir servert middag under samlingen. Se program.
Er det noen som har matallergier må det meldes inn til Kai Corrigan innen mandag 20. november.
Overnatting:
Vi har gode erfaringer med at spillerne overnatter hos hverandre. Mandag til tirsdag overnatter Agderspillerene hos spillerne fra Rogaland.
Spillerne fra Rogaland må melde Kai Corrigan hvor mange de kan ha på overnatting innen mandag 20. november.
Dersom du ikke kan ha overnattingsbesøk må du også gi beskjed!
Dere må også melde inn hva de trenger å ha med til overnattingen (ingenting, sengetøy, sovepose/dyne/pute, liggeunderlag osv.)
Gjest | Klubb | Vert | Klubb | Antall på overnatting | Ta med | Div |
Even Dale | Øyestad IF håndball | Kristian S Godø | Sandnes HK | 2 | Ingenting | |
Alexander Svensson | Øyestad IF håndball | |||||
Benjamin Tangeraas | Farsund og lista idrettsklubb | Eivind Husebø | SIF | 2 | Ingenting | |
Vladislav Shiryaev | Farsund og lista idrettsklubb |
har ordnet seg overnatting: | ||
Bråtun-Søvig | Jonah | Kopervik IL |
Fossdal | Mads Emil Madsen | Kopervik IL |
Gullichsen-Larsen | Fillip | Kopervik IL |
Kjølner | Adrian | Trauma IF |
Wilthil | Sondre | Randesund IL |
Nordahl | Lukas Sørensen | Randesund IL |
Ropstad | Mathias | Randesund IL |
Lynghaug | Gabriel | Randesund IL |
Skarpeid | Mathias | Søgne Håndballklubb |
Johnsen | Nikolai Hem | Trauma IF |
Calic | Matija | Trauma IF |
Sebastian Thorkildsen | Søgne Håndballklubb | |
Isak Lærum Pedersen | AK28 | |
Brage Jenssen | Kopervik IL |
Ta med den røde t-skjorten som du fikk på regional talentsamling.
Ta med ball, drikkeflaske og noe å spise til etter samlingen.
NB! Spillere skal ikke delta på klubbtrening samme dag som de har vært på samling!
Program for 4.desember
Kl. 07:50 Buss fra Kristiansand rutebilstasjon, plattform 12
kl. 11:34 Ankomst Stavanger (det står minibuss og venter på spillerne fra Agder)
Kl. 11:45 Oppmøte Stavanger Idrettshall
Kl. 12:00-14:00 Trening Svithun styrkerom (deles i 2 grupper)
Kl. 14:00 - 16:00 Pause, teori, mat (ta med en skikkelig niste)
Kl. 16:00 - 18:00 Trening Stavanger Idrettshall A
Kl. 18:00 Mat - Regionen bestiller varm mat (meld inn matallergier til Kai Corrigan)
kl. 18:00-20:00 ANG-ISL landskamper DNB Arena
Kl. 21:00-22:30 FRA-SLO landskamper DNB Arena
Program for 5. desember
Kl. 09:00 - 11:00 Trening Svithun styrkerom (deles i 2 grupper)
Kl. 11:00 - 14:00 Pause, teori, mat, Regionen bestiller.
Kl. 14:00 - 16:00 Trening Stavanger Idrettshall A.
kl. 16:30 Avreise til togstasjon for spillere fra Agder
Kl. 16:47 Tog til Kr.sand spor 1 Stavanger togstasjon
Kl. 19:52 Ankomst Kristiansand
De som kalles inn er:
Antall | Etternavn | Fornavn | Klubb | Pos |
1 | Wallentinsen Kvamsøe | Fredrik | Austrått IL | Bakspiller - høyrehendt |
2 | Hanken Skulbru | Jonas | Hundvåg HK | Bakspiller - høyrehendt |
3 | Langeland | Trym | Hundvåg HK | Bakspiller - høyrehendt |
4 | Bråtun-Søvig | Jonah | Kopervik IL | Bakspiller - høyrehendt |
5 | Gudmestad | Jonah | Nærbø IL | Bakspiller - høyrehendt |
6 | Haga | Leo Helleberg | Nærbø IL | Bakspiller - høyrehendt |
7 | Kvia | Kristian Sele | Nærbø IL | Bakspiller - høyrehendt |
8 | Wilthil | Sondre | Randesund IL | Bakspiller - høyrehendt |
9 | Oftedal | Daniel Hansen | SIF | Bakspiller - høyrehendt |
10 | Antonsen | Hans Christian | Stavanger IF | Bakspiller - høyrehendt |
11 | Husebø | Eivind | Stavanger IF | Bakspiller - høyrehendt |
12 | Dale | Even | Øyestad | Bakspiller - høyrehendt |
13 | Skarpeid | Mathias | Søgne Håndballklubb | Bakspiller - høyrehendt |
14 | Lærum Pedersen | Isak | Ak 28 | Bakspiller - høyrehendt |
15 | Godø | Kristian Sørheim | Sandnes HK | Bakspiller - venstrehendt |
16 | Thorkildsen | Sebastian | Søgne | Bakspiller - venstrehendt |
17 | Johnsen | Nikolai Hem | Trauma IF | Bakspiller - venstrehendt |
18 | Nordahl | Lukas Sørensen | Randesund IL | Bakspiller - venstrehendt |
19 | Fossdal | Mads Emil Madsen | Kopervik IL | Flerposisjonsspiller |
20 | Torsteinbø Østebø | Bjørnar | Stavanger IF | Flerposisjonsspiller |
21 | Tangeraas | Benjamin | Farsund og lista idrettsklubb | Flerposisjonsspiller |
22 | Lewis-Pettersen | Cameron | Hundvåg HK | Flerposisjonsspiller venstrehendt |
23 | Lynghaug | Gabriel | RIL | Kantspiller - høyrehendt |
24 | Brandtzæg | Kasper | Sandnes HK | Kantspiller - høyrehendt |
25 | Ropstad | Mathias | Randesund IL | Kantspiller - venstrehendt |
26 | Svensson | Alexander | Øyestad IF håndball | Kantspiller - venstrehendt |
27 | Jenssen | Brage | Kopervik IL | Linjespiller |
28 | Bøe | Kristoffer | Nærbø IL | Linjespiller |
29 | Calic | Matija | Trauma | Linjespiller |
30 | Shiryaev | Vladislav | Farsund og Lista IK | Målvakt |
31 | Nærland | Ole Gudmund Romsdal | Nærbø | Målvakt |
32 | Gullichsen-Larsen | Fillip | Kopervik IL | Målvakt |
33 | Kjølner | Adrian | Trauma | Målvakt |